Skip to main content

Reportaż z konferencji i warsztatów upowszechniających rezultaty projektu TEDIS

Prelegenci

*Michał Szumiński – trener z 17 letnim stażem oraz doświadczeniem ponad 7000 godzin pracy z ludźmi, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu, Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji w Poznaniu

Od ponad 15 lat jestem zaangażowany w przekazywanie wiedzy w różnych formach. Rozpoczynałem jako trener szkoleń stacjonarnych (ponad 7000 godzin doświadczenia), tworząc ponad 300 szkoleń eLearningowych, organizując i prowadząc ponad 250 sesji online (webinariów) oraz zarządzając platformą eLearningową przez ponad 4 lata. 

Obecnie w ramach swojej działalności – 4education, tworzę i konsultuję zagadnienia związane z obszarem L&D – doradzam w zakresie narzędzi, tworzę szkolenia eLearningowe oraz prowadzę szkolenia stacjonarne oraz online. 

Prowadząc zajęcia kieruję się mottem: „Proste, gdy już wiesz” – przekazując wiedzę używając prostego języka, w przyjaznej atmosferze i atrakcyjnej wizualnie formie.

**Dr hab. Joanna Mytnik, prof. uczelni, dyrektorka Centrum Nowoczesnej Edukacji Politechniki Gdańskiej

Moją pasją jest projektowanie ekosystemów uczenia się w oparciu o najnowsze wyniki badań neuronaukowych i w uważności na potrzeby drugiego człowieka. Od ponad 25 lat uczę małych, młodych i dorosłych ludzi wykorzystując niestandardowe, autorskie metody i narzędzia, m. in. budując systemy motywacyjne (grywalizację w edukacji stosuję od 2013). 

Nowe technologie są dla mnie środkiem, nie celem. Prowadzę szkolenia dla nauczycielek i nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych, niezależnie od tematu warsztatów moim celem jest zmiana sposobu myślenia. 

Jestem pomysłodawczynią i organizatorką wielu wydarzeń edukacyjnych, najbliższa mojemu sercu jest Konferencja Dydaktyki Akademickich „Ideatorium” (od 2013). Od 2020 roku jestem liderką „Centrum Nowoczesnej Edukacji” Politechniki Gdańskiej (www.cne.pg.edu.pl). Wartości, które są dla mnie (jako wykładowczyni i liderki zespołu) fundamentalne to zaufanie, szacunek, uważność i docenianie, co staram się wdrażać we wszystkich działaniach, zarówno jako wykładowczyni, jak i autorka wizji i misji CNE.

www.joannamytnik.com